Młodszy Technik Elektryk Zmianowy

LOCATION:

Sochaczew, MZ, PL, 96-500

JOB CATEGORY:  Supply
REQUISITION NUMBER:  909761

Obecnie poszukujemy osób do Działu Utrzymania Ruchu na stanowisko:

MŁODSZY TECHNIK ELEKTRYK ZMIANOWY

Lokalizacja: Sochaczew (Kożuszki-Parcel 42)

Główne zadania:

  • Bieżące reagowanie na awarie, pojawiające się na powierzonym obszarze,
  • Wykonywanie prac prewencyjnych w adekwatnym przedziale czasowym
  • Współudział w planowaniu aktywności w obszarze Continious Improvement
  • Dbałość o zgodności dokumentacji technicznych
  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym (operatorami produkcji) oraz pozostałymi osobami w Dziale Utrzymania Ruchu

Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego, technicznego - warunek konieczny
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Samodzielności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań, dociekliwości,
  • Gotowści do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Znajomości j. angielskiego będzie atutem
  • Nastawienia na współpracę,
  • Podstawowej znajomości dokumentacji technicznej
  • Mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień SEP do 1kV

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premię biznesową, świąteczną oraz dodatki za pracę zmianową i w godzinach nocnych
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
    • ubezpieczenie na życie
    • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w fabryce k/Sochaczewa
    • pakiet oszczędnościowy
    • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie
    • promocyjne ceny na nasze produkty w sklepiku w fabryce k/Sochaczewa
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanych stanowisku