MSE Support Technician

LOCATION:

Sochaczew, MZ, PL

JOB CATEGORY:  Supply
REQUISITION NUMBER:  975761

(lokalizacja: Kożuszki - Parcel)

Mars Supply Excellence (MSE) to program mający na celu poprawę efektywności linii produkcyjnych, usprawnienie pracy, optymalizowanie kosztów oraz zarządzanie awaryjnością maszyn i urządzeń, poprzez określenie i wdrożenie standardów w obszarach utrzymania ruchu, bezpieczeństwa oraz finansów.

 Główne zadania:

  • Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie prac naprawczych, modyfikacji oraz przeglądów maszyn objętych programem Mars Supply Excellence
  • Nadzorowanie prac serwisowych na urządzeniach objętych programem
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji własnych oraz Współpracowników Działu UR i Produkcji w zakresie obsługi i utrzymania sprawności urządzeń w powierzonym obszarze aktywności.
  • Aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z wprowadzanymi modyfikacjami
  • Wyszukiwanie i podejmowanie działań usprawnieniowych mających na celu poprawienie wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa obsługi w powierzonym obszarze programu MSE
  • Kontrola bieżącego obrotu częściami zamiennymi, materiałami technicznymi i narzędziami znajdującymi się w magazynie, oraz prowadzenie związanej z tym dokumentacji
  • Obsługa systemów wspomagających pracę Działu Utrzymania Ruchu

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego technicznego elektrycznego, elektronicznego lub elektromechanicznego
  • Min. 2-letniego doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu
  • Umiejętności pracy z dokumentacją techniczną i produkcyjną
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętności zarządzania projektami
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Nastawienia na klienta, otwartości oraz umiejętności planowania
  • Znajomości obsługi programu SAP (dodatkowy atut)
  • Posiadania aktualnych uprawnień wymaganych do obsługi powierzonego sprzętu (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premię biznesową oraz świąteczną
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
    • ubezpieczenie na życie
    • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w fabryce k/Sochaczewa
    • pakiet oszczędnościowy
    • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie
    • promocyjne ceny na nasze produkty w sklepiku w fabryce k/Sochaczewa
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel
  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanych stanowisku

Job Segment: Technical Support, Technician, ERP, SAP, Technology