Doradca Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów | Mars Polska | Woj. śląskie: Katowice

LOCATION:

0, SL, PL, 40-004

JOB CATEGORY:  Sales
REQUISITION NUMBER:  203485

Doradca Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

Segment Karmy dla Zwierząt

Województwo śląskie: Katowice i okolice

Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenia w dziale sprzedaży i chciałbyś/chciałabyś rozwijać się na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w międzynarodowej firmie ze znanymi produktami, to aplikuj do Mars Polska!

To stanowisko ma szczególne znaczenie w naszej organizacji gdyż umożliwia zdobycie wiedzy niezbędnej na dalszych etapach rozwoju i kariery w MARS. Posiadamy jeden z najlepszych warsztatów sprzedażowych na rynku. Tutaj nasi Współpracownicy zdobywają pierwsze doświadczenia, wiedzę biznesową oraz zrozumienie potrzeb konsumentów i klientów. Wielu menedżerów zarządzających naszym biznesem zaczynało swoją przygodę z Marsem właśnie od tego stanowiska.

Twoje główne obowiązki:

  • Regularne odwiedzanie Kluczowych Klientów firmy (hipermarkety i supermarkety) na określonym obszarze geograficznym
  • Egzekwowanie planów sprzedażowych u kluczowych Klientów firmy
  • Realizowanie zadań dotyczących sprzedaży produktów firmy, ich wizerunku w sklepach oraz wdrażanie bieżących aktywności promocyjnych
  • Aktywna współpraca z zespołami wspierającymi
  • Budowanie pozytywnych relacji z Kluczowymi Klientami

Od kandydatów oczekujemy:

  • Średniozaawansowanej znajomości języka angielskiego, kluczowej dla dalszego rozwoju w organizacji
  • Ukończonych studiów wyższych na poziomie min. licencjackim lub status studenta 5 roku studiów jednolitych/2 roku studiów uzupełniających magisterskich z pełną dyspozycyjnością do pracy
  • Ok. 2 lat doświadczenia w sprzedaży (w tym udział w stażach i praktykach)
  • Chęć szybkiego rozwoju oraz uczenia się w ramach struktury sprzedaży
  • Nastawienie na działanie i rezultaty
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami oraz w zespole
  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Pracę z markami lubianymi przez klientów i uwielbianych przez konsumentów
  • Dołączenie do zaangażowanego zespołu
  • Podstawowe szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe i pełen pakiet benefitów, w tym m.in. ubezpieczenie na życie, opiekę medyczną, pakiet oszczędnościowy
  • Pakiet narzędzi: samochód służbowy, telefon komórkowy, iPad
  • Ścieżkę kariery wspierającą Twój potencjał rozwojowy

Przedstawiciel Handlowy, Sales Advisor, Doradca Klienta, Sprzedaż, Karma dla Zwierząt